A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Littera Scripta - Konkurs Literacki

O Konkursie

Opublikowano: 2013-08-30 13:19:00

Drodzy Autorzy,


Redakcja magazynu literacko-kulturalnego Via Appia ma przyjemność‡ ogłosić otwarcie IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Littera Scripta.


Motywem przewodnim IV edycji będzie przygoda. Pojedynki w leśnych ostępach lub spektakularne bitwy, ratowanie dam z opresji bądź ucieczka przed drepcącym nam po piętach pościgiem. Niebezpieczeństwo kryjące się za każdym zakrętem, kiedy galopujemy przed siebie wraz z naszą wierną kompanią. Któż z nas nie marzył choć raz, by porwał go wir prawdziwej przygody? Popuśćmy zatem wodze fantazji, gdyż oto rozpoczęła się IV edycja Konkursu Littera Scripta, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich żądnych przygód adeptów słowa pisanego!

 

Temat konkursu to: Szable w dłoń!

 

Jesteśmy dumni z grona naszych Jurorów, które składa się ze znanych w całym kraju profesjonalistów. Zasiądą w nim: autorzy literatury fantasy - Jacek Komuda i Stefan Darda oraz doktorant nauk historycznych Akademii Jana Długosza w Częstochowie - Łukasz Sasuła.


Na zwycięzców, oprócz nagród rzeczowych, czeka również publikacja w magazynie Via Appia. Szczegóły odnośnie zasad, terminów itp znajdują się w odpowiednich działach strony konkursowej.


Na koniec nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić do udziału w zmaganiach konkursowych i życzyć wszystkim połamania pióra oraz powodzenia!

patronat medialny
Stefan Darda - Strona autorska
Rewolucja na rynku wydawniczym 2010