Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odmiana
#10
No wybacz, ja już mam ochotę się kłócić, nawet jeśli dobre intencje istnieją! I chyba się nie powstrzymam. Licencja na moją samokontrolę nie obejmuje takich sytuacji.
Cytat:Hahaha...
Ojoj, poczułam się jakbym dostałą w twarz. A mi się tego nie robi.
Cytat:To mi się nie podoba, ale pana wola. Błąd.
Święta racja... Smile
Cytat:Pozwolę Ci się pogłowić, interpretacji nie poddam.
POZWALASZ?! No ja cię proszę, człowieku. Idź do swojego Boga i proś go o ochronę. Zmów różaniec, czy coś tam. Jeśli proszę kogoś o interpretacje autorską, to wtedy, kiedy mam już własne zdanie i można je ewentualnie korygować.
A skoro uparłeś się mi pozwalać, to wybacz, ale ja nie skorzystam z tej oferty.
Cytat:Mała sugestia: wiersz w pewnym sensie nawiązuję do filozoficznej myśli Heraklita jak i również wspomnianego przeze mnie Nietzchego, jednak w tym wypadku jest to moja własna koncepcja...
Cytat:Podpowiedź jest naprawdę znaczna.
To nie mnie zależy. Nawet nie powinno. Odeślę cię do tego, co napisałam wyżej, bo nie chce mi się powtarzać.
Cytat:I wybacz, ale powinieneś przeprosić Changed Sad
Starysto, chyba cię uściskam. Oczywiście możesz uciec przed moimi wirtualnymi mackami, gonić nie będę. Smile No i zgadzam się dalej z twoją opinią, podziwiam i takie tam...
Właściwie to to prowadziłoby do dyskusji o Bogu, jego zamierzeniach.
Cytat:Gdybym wiedział, że istnieje TAKA możliwość interpretacji, to Boże, nigdy bym tego tu nie wrzucił.
Przyjmij krytykę na klatę- po to ona jest. I po to według mnie są takie fora, by ją otrzymywać i to nie ze złośliwości.
Moderatorów przepraszam- wiem, że nie powinnam się kłócić publicznie, ale po prostu nie mogłam...(Licencja samokontroli tego nie objęła! To jej wina!)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odmiana - przez Aglarion - 01-01-2012, 22:32
RE: Odmiana - przez starysta - 03-01-2012, 09:29
RE: Odmiana - przez Changed - 03-01-2012, 14:53
RE: Odmiana - przez Aglarion - 03-01-2012, 22:49
RE: Odmiana - przez Kheira - 03-01-2012, 18:57
RE: Odmiana - przez Changed - 04-01-2012, 15:24
RE: Odmiana - przez Aglarion - 04-01-2012, 19:34
RE: Odmiana - przez starysta - 04-01-2012, 20:13
RE: Odmiana - przez Aglarion - 04-01-2012, 20:30
RE: Odmiana - przez Changed - 05-01-2012, 15:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości