Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizor
#1
program nie pokazuje
brudnych obrazów
skąpani we krwi
niewinnych
wielkich bogaczy
wyśmianych
w obliczu ludzkości
pokaże
piękno niemożliwe
upadły świat
za grubym kolorowym pryzmatem
skrępowane umysły
przez władców z kosmosu
bieda toczy kulę
ciężar człowieczeństwa
zzrzucany wraz
wzrokiem społeczeństwa

(pewnie powiecie że tematyka dawno wykorzystana, uważam że jednak warto go poruszać Smile )
Odpowiedz
#2
Telewizor nigdy nie pokazuje, telewizja w swoich programach. Telewizor to martwy przedmiot.
Potem poczytam.

Jeden wielki chaos. Przeczytałem kilkakrotnie i? No nic. Nic co ma sens. Słowa wrzucone do worka i potrząśnięte. Bigos. I tam takie jeszcze.
Temat (a i owszem, rozumiem co miałeś na myśli, masz) jest dobry. I nie powiem że wykorzystana bo ciągle otwarta, no wiesz doba cyfryzacji.
Tylko na boga, uporządkuj to jakoś. Undecided
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#3
daj przykład, jeszcze do końca tego nie ogarniam no zrozum człowieku z dnia na dzień za ciężko mi :0
Odpowiedz
#4
telewizja nie pokazuje brudnych obrazów
niewinnych skąpanych we krwi

ukryci za kolorowym pryzmatem
...albo, skryci w kolorowym pryzmacie
tłoczą tylko słowa nienawiści

świat finansjery zafascynowany
grą i sobą skrępował umysły

tocząc w naszym kierunku kulę śmierci


Ale to tylko ja, jak wiesz tak tylko sobie piszę. Tak bym to ujął, może i lepiej jednak do temat nie trzeba by było zmienia lecz słowa.

Rozumiem, powoli się dzieje wszystko. Smile


[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#5
starysta zacząłeś pisać przed editem jeszcze, jak bym pozmieniał tak jak ty to ująłeś efekt by był inny o 360stopni
Odpowiedz
#6
Efekt inny o 360 stopni byłby dokładnie tym samym efektem : DDDDD.


Drugi raz na forum komentuje poezję, więc uwaga.

Dla mnie zbyt oczywiste, do bólu chaotyczne i w sumie niezrozumiałe. Kilka myśli to banały, jednoznacznie kojarzące się z tematem mediów i tego jak one pokazują rzeczywistość.

Nie podobało mi się niestety.
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom! Just call me F.
Odpowiedz
#7
Tak zacząłem, ale to i tak nic nie da. W tym co napisałeś, nabazgrałeś nie ma nic sensownego. Utworzyć więc co nie co nawet jest prawie niemożliwe oczywiście z twoich słów.
Z tematu ta, ale będzie zupełnie inny obraz.
Więc to co zrobiłem i tak jako tako wyszło.
[Obrazek: 51882617.jpg]


http://www.youtube.com/watch?v=F09QrI6L44I
Ilustracje do tomików, opowieści, okładki. [/b] [b]Grafika. Ilustracje do bajek.
Odpowiedz
#8
Coś wam powiem: gregormin stawia na ilość, raczej nie na jakość. Ludzie go komentują, bo trzeba uświadomić mu że nie wychodzi, a on w każdym temacie próbuje się kłócić i przekonywać. I co z tego wynika? Gregu ma już prawie 50 postów! A większość z nich nie ma sensu Smile

Wiersz słaby, tematyka oklepana ale jak najbardziej ciekawa. Coś dobrego na ten temat chętnie bym przeczytał Smile
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz
#9
pier...*, gdybyś śledził ostatnio mój przebieg pisania tematów to byś się skapnął że zmieniam styl

Trochę więcej szacunku dla czytelników. Poczytaj regulamin. Ze zrozumieniem. Na razie otrzymujesz ostrzeżenie. -rootsrat-
Odpowiedz
#10
Ja się skapnąłem, ja śledzę, ale to nie zmienia faktu, że nadal jest kiepsko. Jest postęp, ale dalej słabo - mimo wszystko czekam na dalsze próby.
"By człowiek był człowieka bratem, trzeba go wpierw przećwiczyć batem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości